Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemBigshotgoogleanalytics has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/kozubek06/em-perfekt.pl/public_html/plugins/system/bigshotgoogleanalytics/bigshotgoogleanalytics.php on line 18
Biuro księgowe EM-Perfekt - EM-Perfekt Piaseczno, Raszyn

Tel: 792-285-542   Email: biuro@em-perfekt.pl

Oferta usług

 

  • Prowadzenie Ksiąg Handlowych.
  • Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów.
  • Prowadzenie ewidencji ryczałtowych.
  • Oferta Usług kadrowo - płacowych.
  • Reprezentacja klienta przed organami podatkowymi.
  • Uczestnictwo w kontrolach organów podatkowych
  • Możliwość odbioru dokumentacji z siedziby klienta.
  • Doradztwo prawno – podatkowe

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest należyte dbanie o sprawy księgowe firmy. Niezależnie od tego, czy jest to mniejsza działalność czy też wielkie przedsiębiorstwo, zaniedbywanie księgowości zawsze może mieć poważne konsekwencje. Dlatego też nawiązanie współpracy z profesjonalistami, którzy są w stanie fachowo zająć się księgowością jest świetną inwestycją dla każdej firmy. EM Perfekt oferuje usługi księgowe na najwyższym możliwym poziomie. Z oferty korzystać można głównie na terenie województwa mazowieckiego – jeśli zatem komuś potrzebna jest księgowość Piaseczno, to koniecznie powinien zainteresować się nią bliżej. Ponadto zapraszamy do współpracy klientów z Warszawy, Raszyna, Wólki Kosowskiej, Magdalenki, Nadarzyna, Góry Kalwarii, Tarczyna, Grójca i miejscowości Łazy.

Biuro EM Pefekt posiada wszystkie atuty, które czynią z niego idealnego partnera do współpracy dla każdego przedsiębiorcy. Oferta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie w niej dokładnie takie usługi jakie są mu potrzebne w prowadzonej przez siebie działalności. Świadczymy usługi kadrowo – płacowe oraz usługi księgowe, wykonujemy roczne rozliczenia podatku od osób fizycznych oraz sprawozdania finansowe. Nasi klienci są zarówno małymi, jak i średniej wielkości firmami, działających w różnych branżach – od usługowych, handlowych, poprzez transportowe do agencji pośrednictwa pracy.

Biuro posiada wiele certyfikatów potwierdzających wysoki poziom usług – do najważniejszych należy Certyfikat Księgowy, który przyznawany jest przez Ministerstwo Finansów. Cała działalność biura jest objęta stosowną polisą OC, która daje pełne zabezpieczenie klientowi i gwarantuje, że współpraca nigdy nie będzie dla niego źródłem strat finansowych.

Księgowość to dziedzina zbyt istotna dla firmy, aby pozostawiać ją w rękach ludzi bez dobrych kwalifikacji. Można narazić w ten sposób swoje przedsiębiorstwo na poważne zagrożenia oraz spore straty finansowe. Współpracując z klientami kładziemy nacisk przede wszystkim na rzetelność, profesjonalizm i zadowolenie klienta ze świadczonych usług. Wiedza w dziedzinie rachunkowości, kadr i podatków sprawia, że nasi klienci mogą koncentrować swe wysiłki na prowadzonej działalności. Dbamy o jak najwyższy poziom świadczonych przez nas usług poprzez czynne uczestnictwo w szkoleniach, kursach oraz śledzenie zmian i nowelizacji ustaw.

Dane kontaktowe

EM-Perfekt Ewa Michowska
ul. Kwiatowa 12, Łazy
05-552 Wólka Kosowska
Tel: 792-285-542
Email: biuro@em-perfekt.pl
NIP: 9511293901

O Firmie

EM-Perfekt jest biurem księgowym, specjalizującym się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej. Świadczymy usługi księgowe oraz usługi kadrowo – płacowe. Wykonujemy sprawozdania finansowe a także roczne rozliczenia podatku od osób fizycznych. Klientami firmy są podmioty z branży usługowej, transportowej i handlowej.