Tel: 792-285-542   Email: biuro@em-perfekt.pl


Poszukując solidnego biura rachunkowego, które oferuje zarówno profesjonalne usługi, ale także konkurencyjne ceny, warto skorzystać z usług EM-Perfekt. Cennik usług księgowych jest bardzo istotnym elementem, warunkującym chęć podjęcia współpracy, dlatego też nasze ceny są wysoce konkurencyjne i zapewniamy, że ustalona cena
z pewnością będzie wysoce satysfakcjonująca, bowiem do atrakcyjnej ceny dołączone jest duże doświadczenie i zawodowe podejście do wykonywanych obowiązków. Obsługa kadrowo-płacowa i księgowa w EM-Perfekt świadczona jest na najwyższym poziomie, co potwierdzi grono zadowolonych klientów firmy. Cennik obsługi księgowej jest orientacyjny – ostateczna cena zależy od prowadzenia ksiąg. Duży wpływ na koszty ma to, jaki rodzaj działalności prowadzi dany klient, jaka jest organizacja jego firmy,
ile dokumentów księgowych przedstawi – w związku z tym cena podlega indywidualnym negocjacjom z klientem.

Orientacyjny cennik wybranych usług w zależności od prowadzonych ksiąg:

  • Księgi handlowe – od 300 zł netto,
  • Księga Przychodów i Rozchodów – od 120 zł netto,
  • Ryczałt Ewidencjonowany – od 100 zł,
  • Obsługa kadrowo-płacowa jednego pracownika – 30 zł netto

Rozpoczynając z nami współpracę udzielamy Państwu 50% rabatu w pierwszym miesiącu współpracy.

Klient, dzięki któremu pozyskamy nowego klienta otrzymuje od nas zniżkę w wysokości 50% wartości usługi przez okres dwóch miesięcy.

Ostateczne ceny ustalane są w drodze indywidualnych negocjacji z klientem i uzależnione są głównie od rodzaju prowadzonej działalności przyjętego systemu organizacyjnego danej firmy, ilości dokumentów księgowych oraz ustalonej z klientem ilości raportów i zestawień.

Dane kontaktowe

EM-Perfekt Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 12, Łazy
05-552 Wólka Kosowska
Tel: 792-285-542
Email: biuro@em-perfekt.pl
NIP: 1231236973

O Firmie

EM-Perfekt jest biurem księgowym, specjalizującym się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej. Świadczymy usługi księgowe oraz usługi kadrowo – płacowe. Wykonujemy sprawozdania finansowe a także roczne rozliczenia podatku od osób fizycznych. Klientami firmy są podmioty z branży usługowej, transportowej i handlowej.