Tel: 792-285-542   Email: biuro@em-perfekt.pl


EM-Perfect jest biurem księgowym, o wysokim standardzie usług, specjalizującym się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej.
Świadczymy usługi księgowe oraz usługi kadrowo – płacowe. Wykonujemy sprawozdania finansowe a także roczne rozliczenia podatku od osób fizycznych. Klientami firmy są podmioty z branży usługowej, transportowej i handlowej. Służymy pomocą klientowi od samego początku rozpoczęcia przez niego działalności, zachowując przy tym terminowość.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu biuro podatkowe jest w stanie zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Współpracując z klientami kładziemy nacisk przede wszystkim na rzetelność, profesjonalizm i zadowolenie klienta ze świadczonych usług. Doskonale wiemy jak wysokie są Państwa oczekiwania, dlatego w sposób elastyczny
i indywidualny traktujemy powierzone nam zlecenia.
Biuro dba także o to, aby praktyka pracowników połączona ze szkoleniam przyczyniała się do zwiększania ich umiejętności. Cała działalność opiera się na tym, żeby klient czuł się komfortowo. Wszystkie wykonywane przez pracowników operacje i usługi księgowe są w pełni bezpieczne. Naszym priorytetem jest zabezpieczenie wszelkich podejmowanych zabiegów, co wpływa na to, że klienci mają do biura zaufanie.
Efektywna współpraca z przedsiębiorstwami stanowi podstawę codziennej pracy, ponieważ to właśnie ich zadowolenie EM-Perfekt stawia sobie za cel.

Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów o nr 68391/2014, a także ochronę ubezpieczeniową OC z tytułu wykonywanych usług.
W ramach współpracy oferujemy pomoc w założeniu firmy wraz z doradztwem prawno – podatkowym.

Dane kontaktowe

EM-Perfekt Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 12, Łazy
05-552 Wólka Kosowska
Tel: 792-285-542
Email: biuro@em-perfekt.pl
NIP: 1231236973

O Firmie

EM-Perfekt jest biurem księgowym, specjalizującym się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej. Świadczymy usługi księgowe oraz usługi kadrowo – płacowe. Wykonujemy sprawozdania finansowe a także roczne rozliczenia podatku od osób fizycznych. Klientami firmy są podmioty z branży usługowej, transportowej i handlowej.